Fc Bajany - strona nieoficjalna

Już jutro kolejny turniej o Puchar Generała Andersa

• autor: edi1710, 2012-06-02 20:37

Trzydzieści drużyn walczyć będzie w kolejnej edycji piłkarskiego turnieju o Puchar Generała Andersa, który tradycyjnie już odbędzie się na obiektach Polskiego Ośrodka w Slough.

Wstępnie mięliśmy zapewnienia udziału od trzydziestu dwóch ekip, ale w piątek wieczorem dwie z nich odwołały swój występ - powiedział nam sekretarz Związku Polskich Klubów Sportowych w Wielkiej Brytanii, Tadeusz Stenzel. - Aktualnie pracujemy nad systemem rozgrywek. Wstępnie zakładamy, że druzyny podzielone zostaną na osiem grup, gdzie zagrają systemem "każdy z każdym". Po dwie najlepsze awansują do decydującej fazy turnieju, pozostałe tradycyjnie zagrają w pucharze pocieszenia - dodaje sekretarz ZPKS.

O godzinie 10:30 przewidziane jest spotkanie kapitanów drużyn z organizatorami, a pierwsze mecze rozpoczną się o 11:00. Zakończenie imprezy planowane jest na godzinę 19:00. Przez cały czas trwania turnieju na obiektach w Slough dostępne będą stoiska z napojami oraz jedzeniem.

autor: Bogaci 2013-12-10 19:23:47

Profil Bogaci w Futbolowo Lubisz obstawiać? Zarejestruj się i ODBIERZ DARMOWY BONUS 350 PLN na zakłady i ciesz się z wygranych już teraz!!! bet50pln.blogspot.com

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.